Maximalizujte své Texas Hold'Em výhry

Zjistit spoustu základních věcí o Texas Hold'emu zabere hazardnímu nadšenci jen pár minut. Pochopení stejných informací, jejich zvládnutí a efektivní využití při hraní hry nemusí být tak snadné, zvláště pokud je někdo začátečník.

Některé z podrobností, kterým musí hráč plně porozumět, zahrnují hodnocení karet Texas Hold'em, implied pot odds a pot odds. Hráč by měl také ovládat různé pozice u stolu a vědět, jak každá z nich může ovlivnit nejlepší použitelnou strategii.

Zatímco se hráči stále učí o základech této hry, mohou prozkoumat některé pokročilé koncepty.

Pouze silné ruceVědět, kdy zvýšitMinimalizujte bluffyZaměřit se
Lukáš Novák
WriterLukáš NovákWriter
Pouze silné ruce

Pouze silné ruce

Hráči, kteří chtějí vyhrát v Texas Hold'em, musí omezit počet hand, které hrají.

Namísto hraní mnoha hand, což je často chyba, byste měli hrát pouze jejich prémiové handy. Spousta nových hráčů ani neví, že většina počátečních kombinací je úplný odpad a s největší pravděpodobností přinesou nežádoucí výsledky.

Zároveň musí gambleři chápat, jak jejich pozice souvisí se silou ruky. Například kombinace jako KJ, 8 8 a QJ mohou někoho dostat do nemožné situace, když se hraje z rané pozice.

Pouze silné ruce
Vědět, kdy zvýšit

Vědět, kdy zvýšit

Toto je další zásadní tip, který mohou hráči Texas Hold'em využít k výhře v napínavé pokerové hře. Není pochyb o tom, že raise je jednou z věcí, díky kterým je hraní tohoto pokeru hodně zajímavé.

Pokud jsou protivníci slabí, není na škodu, když navyšují tak často, jak mohou. Přesto by hráč neměl ignorovat, kolikrát ostatní hráči zvýšili. Když gamblerův rival před nimi navýší, měli by se zamyslet nad tím, zda jsou jeho karty dostatečně silné na to, aby v tom případě hrály. Pokud tomu tak není, může soupeř získat kredit, samozřejmě pokud jeden již není v banku.

Vědět, kdy zvýšit
Minimalizujte bluffy

Minimalizujte bluffy

Přílišné blafování při hraní Texas Hold'em je chyba, kterou si většina hráčů včas neuvědomí. Jde o to, že bluffy mohou být pro hráče výhodnější, ale pouze když jsou provedeny správně.

Každý, kdo hraje, by měl vždy vědět, že v tomto typu pokerové hry jsou použitelné tři typy blafů. Jedná se o semiblafy, malé bluffy a nahé bluffy. Pokud se hazardní hráč dobře nevyzná v malých a polobluffech, jsou nahé bluffy zakázanou zónou bez ohledu na to, co se děje.

Chcete-li správně používat bluffy, musíte také zdokonalit své dovednosti ve čtení různých protivníků.

Minimalizujte bluffy
Zaměřit se

Zaměřit se

Při hraní by se měl hráč plně soustředit na Texas Hold'em. Pokud se člověk nesoustředí na to, co dělá, může skončit tím, že udělá všechny špatné kroky.

Nemusí si také všimnout strategií svých protivníků a toho, jak je mohou využít ve svůj prospěch. Zároveň by hráč neměl nikdy ztratit sebevědomí, bez ohledu na to, kolik chyb již udělal.

Ve chvíli, kdy hazardní hráč přivítá do hry strach, nedokáže vhodně strategie. Jejich soupeři dokonce mohou znát karty, které chtějí hrát, než to udělají, což vede k selhání.

Zaměřit se
About the author
Lukáš Novák
Lukáš Novák
About

Lukáš Novák je poutavá kombinace české historie a vroucí vášně pro hraní. Jako expert na lokalizaci obsahu online kasin se stará o to, aby každá hra působila jedinečně česky, ale zároveň si zachovala své globální kouzlo.

Send email
More posts by Lukáš Novák