Oficiální pravidla Texas Hold'Em

Chcete-li hrát Texas Hold'em, musí hrát minimálně dva lidé. To znamená, že člověk nemůže hrát sám nebo proti domu. Počet lidí, kteří mohou hrát tuto hru, není omezen.

Kasina po celém světě však mají stanovený počet lidí, kterým umožňují hrát Texas Hold'em. Někteří uvádějí, že 8 hráčů bude stačit k tomu, abyste měli skvělý herní zážitek a udrželi věci v rovnováze. Jiní si naopak myslí, že 10 hráčů poskytuje lepší rovnováhu ve hře.

HraniceSlavné frázeŘekaCo použít při hraní.Průvodce Texas Hold'em a jak se spojit s profesionály
Lukáš Novák
WriterLukáš NovákWriter
Hranice

Hranice

Jedním z důvodů, proč lidé milují Texas Hold'em, je jeho sláva a peníze. Ve filmech často vidíme lidi vyhrávat bank v hodnotě milionů a v reálném životě je to možné. Limity lze nastavit několika způsoby.

Prvním způsobem je omezení banku. To znamená, že někdo nemůže vsadit nic víc, než je limit. Dalším způsobem nejsou žádné limity pro sázení. Tuto verzi preferují ti, kteří mají více peněz na sázení a chtějí vyhrát mnohem více. V této verzi může hráč dokonce vsadit všechny své žetony.

Hranice
Slavné fráze

Slavné fráze

Tato slova jsou některá z nejznámějších slov v Texas Hold'em.

  • Check To je, když hráč nic nevsadí. Nemohou zkontrolovat své karty v prvním kole bez sázení.
  • Sázka Tento termín označuje úvodní sázku kola.
  • Call K tomu dochází, když hráč chce dorovnat nebo zvýšit sázku.
  • Fold Když hráč zahodí, přijde o aktuální bank a zahodí svou ruku.
  • Raise Hráč může tímto způsobem zvýšit částku aktuálního banku. To se stane, když si hráč je jistý svou handou.
  • Re-raise To znamená zvýšení banku, když někdo jiný navýšil ve stejném kole.
Slavné fráze
Řeka

Řeka

Při hraní Texas Hold'em jsou každému hráči rozdány dvě karty lícem dolů. Poté se doprostřed rozdá pět karet lícem nahoru. Tyto karty jsou pro všechny hráče na stole a označují se jako společné karty.

Tyto karty se rozdávají ve třech fázích, které se nazývají flop, turn nebo čtvrtá ulice a nakonec river nebo pátá ulice. River se používá k určení, který hráč na stole má nejlepší výherní kombinaci. Termín rivered znamená ztrátu banku a river rat odkazuje na někoho, kdo se snaží dohnat nebo prorazit řeku.

Řeka
Co použít při hraní.

Co použít při hraní.

Pro hraní hry Texas Hold'em je nutné:

  • Balíček karet – Tento balíček nemusí být luxusní. Musí to být pouze standardní balíček s 52 kartami. Žolíkové nejsou ve hře povoleni.
  • Lidé. Minimálně dva lidé. Upřednostňuje se více lidí, aby to bylo zajímavější.
  • Peníze nebo Ekvivalent. Pokerové žetony fungují nejlépe při hraní pokeru. Čipy by měly představovat různé hodnoty, např. modrá = 5 jednotek a černá = 10 jednotek.
  • Stůl. Velký stůl je velmi důležitý. Mezi hráči by měl být dostatečný prostor, aby se zabránilo vykukování.
Co použít při hraní.
Průvodce Texas Hold'em a jak se spojit s profesionály

Průvodce Texas Hold'em a jak se spojit s profesionály

Toto je rozpis pro začátečníky a ty, kteří chtějí zdokonalit své dovednosti Texas Hold'em. Dodržujte tato pravidla a budete o krok blíže k výhře.

Průvodce Texas Hold'em a jak se spojit s profesionály
About the author
Lukáš Novák
Lukáš Novák
About

Lukáš Novák je poutavá kombinace české historie a vroucí vášně pro hraní. Jako expert na lokalizaci obsahu online kasin se stará o to, aby každá hra působila jedinečně česky, ale zároveň si zachovala své globální kouzlo.

Send email
More posts by Lukáš Novák