Jak hrát

December 1, 2021

Top 3 Texas Hold'em tipy pro WSOP

Lukáš Novák
WriterLukáš NovákWriter

Mnoho potenciálních hráčů WSOP chce vyhrát jackpot výhrou hry Texas Hold 'em. Málokdo ale může říct, že to dokázal. Texas Hold 'em poker má spoustu hloubky, spoustu zdravé konkurence a mnoho nástrojů, které vám pomohou najít optimální strategii.

Top 3 Texas Hold'em tipy pro WSOP

Zde jsme sdíleli 5 nejlepších strategických tipů Texas Hold 'em pro začátečníky i zkušené hráče, kteří se chtějí dostat na finálový stůl WSOP.

Hrajte své karty moudře a střídmě

V pokeru o vašem úspěchu většinou rozhoduje talent víc než štěstí. Slabost slabého soupeře můžete využít tím, že zahrajete slušnou kombinaci. Ale strategie je také zásadní, protože způsob, jakým hrajete karty, určuje, jak dobře zvládnete každé kolo.

Jedním ze způsobů, jak zvýšit svůj bankroll, je agresivně hrát pouze silné karty. Měli byste se vyhýbat rukám, které vám z dlouhodobého hlediska nepřinesou užitek. Váš herní styl musí být dlouhodobý, aby byl udržitelný, abyste mohli co nejvíce zvýšit své výdaje a aktivitu před flopem.

Využijte své silné ruce a hrajte rychle

Většina pokerových hráčů dává přednost chybám na straně opatrnosti. Nicméně, pokud chcete, aby to uspělo, musíte vědět, jaké handy hrát před flopem a jaké handy po něm.

Vyhněte se situacím, kdy musíte složit karty s mnoha potenciály, ale stojí to jen skromné množství peněz. Při hraní Texas Hold Agresivní hry nejsou vždy ideální strategií. Místo toho se budete chtít naučit chodit po lajně a dostat z každé ruky maximum.

Po flopu budete muset vědět, co dělat se svými dobrými kartami. Někteří hráči věří, že musíte neustále navyšovat, ale ve skutečnosti můžete místo toho dorovnat nebo zkontrolovat. Ve skutečnosti je to všechno o nalezení správné míry pákového efektu s ostatními hráči, abyste věděli, zda ustoupí, když požádáte o další peníze.

Na druhou stranu silné ruce vám poskytnou určitou ochranu před přečerpáním. Mohou předpokládat, že blafujete, a při všech příležitostech zvýšit sázku, aby ukázali slabost.

Střídejte své herní styly, abyste si zachovali výhodu

Ať už se rozhodnete hrát rychle, pomalu nebo hrát bluffy, je důležité zachovat klid. Profesionální hráči Texas Hold'em se snaží zachovat si pokerovou tvář a vypadat nevyzpytatelně, i když drží špatnou ruku.

Kromě toho, že se naučíte, jak udržet konzistentní tempo hry, zvládnutí Texas Hold'em vyžaduje, abyste využili otevření a upravili svou hru.

Pokud však během živých turnajů nebo dokonce online čelíte stejným hráčům pokeru, budete mít prospěch z obměny svého herního stylu.

About the author
Lukáš Novák
Lukáš Novák
About

Lukáš Novák je poutavá kombinace české historie a vroucí vášně pro hraní. Jako expert na lokalizaci obsahu online kasin se stará o to, aby každá hra působila jedinečně česky, ale zároveň si zachovala své globální kouzlo.

Send email
More posts by Lukáš Novák
undefined is not available in your country. Please try:
Raná dynamika WSOP $25K Fantasy League 2024: Rozvíjející se drama
2024-06-02

Raná dynamika WSOP $25K Fantasy League 2024: Rozvíjející se drama

Zprávy