Základní strategie

October 6, 2021

Jak hrát Ultimate Texas Hold 'em online

Lukáš Novák
WriterLukáš NovákWriter

Ultimate Texas Hold 'em má mnoho podobností Texas Hold'em. Hra má však několik úprav. Jako většina pokerových her, hráči sázejí proti domu. Podle pravidel, musí každý hráč na začátku hry vsadit dvě sázky. Kromě toho existují volitelné sázkové příležitosti. Přečtěte si základní věci, které byste měli vědět před hraním hry v následujících částech.

Jak hrát Ultimate Texas Hold 'em online

Konečná pravidla Texas Hold 'em

Handy v Ultimate Texas Hold 'em se řídí standardním hodnocením pokerových hand. Níže je uveden seznam hand uspořádaných od nejnižší po nejsilnější:

 1. Royal Flush
 2. Straight Flush
 3. Čtyři druhu
 4. Plný dům
 5. Spláchnout
 6. Rovný
 7. Tři druhu
 8. Dva páry
 9. Jeden pár
 10. High Card

Možnosti sázení

Na začátku hry musíte vsadit ante a blind. Obě sázky musí být stejné. Například, když hrajete u stolu 5 $, musíte vložit 5 $ na blind a dalších 5 $ na sázku ante.

Hráči mohou podat další sázku známou jako „Výlety“. V tomto případě neexistují žádná omezení velikosti sázky. Abyste vyhráli sázku na výlet, musí být vaše kombinace trojice nebo jakákoli jiná silnější kombinace.

Strategie pro začátečníky, jak vyhrát Ultimate Texas Hold 'em.

Ultimate Texas Hold 'em je strategická hra. Není to jako poker, kde výhra závisí na štěstí. Jedna věc, kterou je třeba mít na paměti, je, že dům má vždy navrch. Hráči se však mohou pokusit snížit hranu domu o hrát si s následujícími strategiemi.

Preflop strategie

Jak hrajete v preflop, určuje výsledek, kdy hra skončí. Zde je přehled nejlepších tahů, které lze na pozici provést:

 • Zvyšte 4x v ruce obsahující eso
 • Raise 4x v ruce obsahující K5o+ a K2s – K4s
 • Raise 4x ve hře obsahující Q8o+, Q6s a Q7s
 • Raise 4x ve hře obsahující JTo, J8s a J9s
 • Raise 4x ve hře obsahující páry 33 nebo lepší

Post Flop strategie

Po flopu si musíte vybrat mezi zdvojnásobením své sázky na hodnotu a ochranou sázky hraním šeku. Hodnota karet v ruce ovlivňuje vaše rozhodnutí. Při hraní s touto strategií musíte udělat rychlé výpočty. Měl by jsi:

 • Zdvojnásobte sázku po flopu, když máte dva páry nebo lepší, skrytý pár (skládá se ze společné karty a jedné karty) s vyšší hodnotou než pár dvojek, nebo čtyři karty dokončující flush
 • Vsaďte 1x na river, když máte skrytý pár nebo lepší. To také funguje, pokud má dealer méně než 21 out karet, aby přemohl vaši ruku

Hrajte, abyste vyhráli nad hranou domu

Základní sázky v Ultimate Texas Hold 'em můžete prohrát 2,2 % případů, pokud zvažujete každou sázku samostatně, a 1 %, pokud zvažujete obě sázky. To znamená, že vaše šance na vyrovnání jsou velmi vysoké. Celkově vzato vám používání pokročilých strategií, jako jsou ty popsané výše, může pomoci vyhrát více kol.

Výrok

Ultimate Texas Hold 'em online vám umožní zažít nový věk karetních her. Výše uvedené strategie si můžete procvičit a vyzkoušet více v demo režimu. Po vytvoření pracovní strategie zdarma můžete přejít na skutečné peníze.

About the author
Lukáš Novák
Lukáš Novák
About

Lukáš Novák je poutavá kombinace české historie a vroucí vášně pro hraní. Jako expert na lokalizaci obsahu online kasin se stará o to, aby každá hra působila jedinečně česky, ale zároveň si zachovala své globální kouzlo.

Send email
More posts by Lukáš Novák
undefined is not available in your country. Please try:
Nejlepší pokerové stránky s krypto a bitcoiny, na kterých lze hrát v roce 2024
2024-05-21

Nejlepší pokerové stránky s krypto a bitcoiny, na kterých lze hrát v roce 2024

Zprávy