Základní strategie

August 4, 2021

Nejlepší startovní kombinace v Texas Hold'em Poker

Lukáš Novák
WriterLukáš NovákWriter

Nejoblíbenější pokerová varianta ze všech, Texas Hold'em je karetní hra, která láká hráče do offline i online kasin. Naučit se hrát Texas Hold'em není těžké. Stejně tak pochopení prvků, jako jsou karty, se kterými hráč začíná, nezahrnuje strmou křivku učení.

Nejlepší startovní kombinace v Texas Hold'em Poker

Karty, které hráč začíná a Hra Texas Hold'em s je pouze jedna část velkého obrazu, pokud jde o určení, zda on nebo ona vyhraje. Přesto je důležité pochopit, se kterými nejlepšími pokerovými kombinacemi začít. Vědět, zda mají nebo nemají dobrou startovní kombinaci, umožní hráčům lépe upravit jejich strategii a akce, když hrají Texas Hold'em online nebo v kamenném kasinu.

Kapesní esa

Skládá se z páru es a je to nejlepší způsob, jak začít hru Texas Hold'em. Existuje však možnost, že hráč, který si vylosuje esa, může být poražen. Ruka s 5-6 ve stejné barvě má největší šanci porazit esa v ruce jeden na jednoho.

Kapesní králové

Zahájení kombinace s párem králů je další nejlepší způsob. Pokud hráč může získat všechny peníze před flopem, bude pravděpodobně před range svého soupeře. Kapesní králové však mohou být zranitelní, proto se doporučuje před flopem sázet nebo navyšovat s páry králů.

Kapesní královny

Pokerová třetí nejlepší startovní kombinace, kapesní královny, mohou být přínosem téměř kdykoli při porážce Kurz Texas Holdem. Obvykle to stojí za slušné zvýšení. Kapesní královny lze také použít k testování síly rukou protivníků.

Kapesní zvedáky

V pokeru se jackům také říká fishhooks. Je to skvělý pár na začátek hry, i když pro některé hráče je těžké se s nimi vypořádat.

Suite King-Ace

Tato kombinace obsahuje krále a eso stejné barvy. Také označovaný jako big slick, je to nejlepší startovní kombinace, která není párem karet v kapse.

Kapesní desítky

Toto je další dobrá pokerová kombinace, kterou lze hrát agresivně. Soupeři však mohou mít jednu z vyšších karet, zejména pokud je na stole spousta akce.

Ace-King Off Suit

Tato kombinace se skládá z krále a esa různých barev. Hráči, kterým jsou tyto karty rozdány, mají zhruba 50-50 šanci porazit téměř jakoukoli kombinaci, která nedrží eso-krále.

Suite Queen-Ace

Tato kombinace, složená z královny a esa stejné barvy, nabízí hráčům hratelnost po flopu. Hráči, kteří narazí na těžké top páry, budou držet high pair top kicker.

Kapesní devítky

Tato handa je skvělá na hraní preflop. Hráči mají možnost dorovnat navýšení, sami navýšit nebo provést 3-betování.

Vhodný Jack-Ace

Tato kombinace obsahuje jacka a esa stejné barvy. Kromě toho, že nabízí spoustu hratelnosti po flopu, přináší také možnosti postupky a flush.

Suita King-Queen

Pokud jde o interakci na flopu v Texas Hold'em a dalších pokerových variantách, patří to mezi nejlepší handy. Možné výsledky zahrnují těžké top páry, postupky a barvy.

Vhodné pro Ten-Ace

Kvůli o něco větší propasti mezi desítkou a esem se tato kombinace řadí pod barvu krále a dámy. Deset es v barvě v barvě otevírá možnosti jako top pair, flush a postupka.

About the author
Lukáš Novák
Lukáš Novák
About

Lukáš Novák je poutavá kombinace české historie a vroucí vášně pro hraní. Jako expert na lokalizaci obsahu online kasin se stará o to, aby každá hra působila jedinečně česky, ale zároveň si zachovala své globální kouzlo.

Send email
More posts by Lukáš Novák
undefined is not available in your country. Please try:
High Stakes Chess Match of Poker: Ausmus vs. Mohamed
2024-06-06

High Stakes Chess Match of Poker: Ausmus vs. Mohamed

Zprávy