Zprávy

May 7, 2024

High Roller Havoc: Champions Club korunuje nový pokerový král v Texasu

Lukáš Novák
WriterLukáš NovákWriter

Tento týden se Champions Club v Houstonu v Texasu stal epicentrem pokerové akce s vysokými sázkami a hostil tři high rollery s buy-inem 5 000 $, díky nimž byla pokerová komunita na pokraji svých míst. Mezi vítězi byli Daniel Sepiol, Victoria Livschitz a Aram Zobian, každý z nich získal trofej Texas Poker Open (TPO) a zapsal se do anál pokerové historie ve státě The Lone Star State. Se dvěma hráči PokerStake mezi vítězi byla tato událost důkazem dovedností, strategie a trochy štěstí.

High Roller Havoc: Champions Club korunuje nový pokerový král v Texasu

Klíčové poznatky:

  • Victoria Livschitz, hráčka PokerStake, triumfovala v úvodním high roller eventu a zajistila si sponu na opasku pro vítěze TPO a lví podíl na prize poolu.
  • Aram Zobian ovládl závěrečné fáze druhého high roller eventu a vyhrál $48,600 a předvedl svou zdatnost na plstě.
  • V napínavém závěru třetího high roller eventu se díky dohodě mezi Joshem Ariehem a Danielem Sepiolem rozdělili o cenu, ale Sepiol si nakonec odnesl trofej po dramatické hře Pot Limit Omaha.

Série Texas Poker Open odstartovala bouřlivě, když Victoria Livschitz překonala pole 13 účastníků v No-Limit Hold'em High Roller #1 s vkladem $5,100. Událost se pyšnila prize poolem $65,000 a Livschitz se utkal s Michaelem Wangem v heads-up bitvě, na kterou se hned tak nezapomene. Navzdory tvrdé konkurenci, včetně významných hráčů jako Jeremy Ausmus a Chino Rheem, Livschitz zvítězila, získala hlavní cenu 45 500 $ a posunula svůj celoživotní výdělek nad hranici 1 milionu $.

High roller akce tím neskončila. Druhá událost přilákala 18 účastníků a prize pool 90 000 $. Tentokrát to byl Aram Zobian, kdo ukradl show a eliminoval své protivníky jednoho po druhém, dokud se v heads-upu neutkal s Jeremy Beckerem. Zobianovo umění se naplno projevilo, když si zajistil hlavní cenu $48,600, takže Becker se spokojil s druhým místem.

Třetí high roller turnaj zaznamenal dosud nejvyšší účast, 33 účastníků soutěžilo o část z prize poolu 165 000 $. Konkurence byla nelítostná, ale nakonec to byli Daniel Sepiol a Josh Arieh, kteří bojovali o titul. Po uzavření dohody na základě počtu jejich žetonů rozhodli Sepiol a Arieh o vítězi kýžené spony na opasku jedinou hrou Pot Limit Omaha. Sepiol z toho vyšel vítězně, přidal do své sbírky památnou trofej a zvýšil své celoživotní výhry na více než 6,84 milionu dolarů.

Champions Club v Houstonu se opět osvědčil jako prvotřídní destinace pro high roller poker. Díky kombinaci zkušených hráčů, významných cenových bank a nezapomenutelných okamžiků nastavila série Texas Poker Open nový standard pokerové dokonalosti ve státě Lone Star.

Fotografie a reportáže z Texas Poker Open jsou k dispozici na PokerGO, domově pokerových akcí s vysokými sázkami a nadcházejícího 55. ročníku World Series of Poker.

(První zpráva: PokerGO)

About the author
Lukáš Novák
Lukáš Novák
About

Lukáš Novák je poutavá kombinace české historie a vroucí vášně pro hraní. Jako expert na lokalizaci obsahu online kasin se stará o to, aby každá hra působila jedinečně česky, ale zároveň si zachovala své globální kouzlo.

Send email
More posts by Lukáš Novák
undefined is not available in your country. Please try:
Nejlepší pokerové stránky s krypto a bitcoiny, na kterých lze hrát v roce 2024
2024-05-21

Nejlepší pokerové stránky s krypto a bitcoiny, na kterých lze hrát v roce 2024

Zprávy