Zprávy

August 25, 2021

Online plán událostí WSOP 2021 od GGPoker

Lukáš Novák
WriterLukáš NovákWriter

Každoroční turnaj World Series of Poker (WSOP) se bude konat od 1. srpna do 12. září 2021 na GGPoker, renomované online pokerové platformě. Akční program nabízí 33 zlatých náramkových událostí a navíc řadu příležitostí pro amatéry i zkušené hráče, jak vyhrát velké částky.

Online plán událostí WSOP 2021 od GGPoker

Velký začátek velkého turnaje

Turnaj WSOP otevírá událost Return No-Limit Hold'em. Očekává se, že hry Texas Hold'em, které se odehrají v rozmezí dvou dnů, přitáhnou velkou účast nejen kvůli značnému prize poolu ve výši 1 milion $, ale také kvůli dostupnému buy-inu 50 $.

To nejlepší z online série WSOP

Druhou velkou událostí v soutěži je charitativní akce Caesars Cares, která ukazuje důležitost, kterou WSOP přikládá zpětné odměně komunitě. Zde je část z buy-inu 1 111 $ vyčleněna pro charitativní organizaci Nevada COVID-19 Relief Fund.

Hráči dostanou příležitost vyhrát působivou cenu v Millionaire Maker. Buy-in ve výši 1 500 $ je značná částka. Přichází však s ohromným prize poolem 5 milionů dolarů. 2-denní Super Millions High Roller No-Limit Hold'em rovněž nabízí garantovaný prize pool 5 milionů dolarů s buy-inem 10 000 dolarů. Super High Roller Championship No-Limit Hold'em má nejvyšší buy-in 25 000 $. Má také garantovaný prize pool ve výši 5 milionů dolarů.

Ti, kteří hledají dostupnější buy-in, mohou zvážit akci FLIP & GO No-Limit Hold'em. Buy-in je 200 $ a garantovaný prize pool je 1 milion $. Mezitím má WSOP Bounty Double Millions podobnou cenu buy-inu 210 $ s dvojnásobným garantovaným prize poolem ve výši 2 miliony $.

Velké peníze a další

V souladu s ostatními online pokerovými turnaji nabízí WSOP Online grandiózní Main Event. S buy-inem 5 000 $ začíná 29. srpna 2021 a nabízí mamutí garanci prize poolu ve výši 20 milionů $.

V září 2020 vytvořil WSOP Online Main Event Guinessův světový rekord pro největší prize pool, přičemž bylo vyplaceno více než 27,5 milionu $. Očekávání, zda událost v roce 2021 tento rekord překoná.

Kromě získání obrovské ceny je vítěz také přidán na seznam elitních týmových šampionů GGPoker. Do této exkluzivní skupiny patří švédský hráč Niklas Astedt, který během své online pokerové kariéry vyhrál více než 34 milionů $.

Na vítěze Main Eventu čeká několik dalších výhod. Kromě toho, že bude oceněn vlastním avatarem GGPoker a statusem GGPlatinum FishBuffet, bude šampionovi poskytnut také vstupní balíček do turnaje v hodnotě 50 000 $. Jedinečný přidružený kód GGPoker je další cenou, která bude udělena vítězi.

O GGPokeru

GGPoker, který byl spuštěn v roce 2017, je držitelem licence od Komise pro dohled nad hazardními hrami na ostrově Man. Pomocí softwaru nové generace optimalizovaného pro stolní počítače, mobily a tablety poskytuje GGPoker hráčům příležitosti hrát online Texas Hold'em a další pokerové hry doma nebo na cestách.

Některé z významných osobností pokerového světa jsou součástí GGTeamu. Patří mezi ně Daniel Negreanu, Dan Bilzerian, Fedor Holz a Bertrand „ElkY“ Grospellier.

About the author
Lukáš Novák
Lukáš Novák
About

Lukáš Novák je poutavá kombinace české historie a vroucí vášně pro hraní. Jako expert na lokalizaci obsahu online kasin se stará o to, aby každá hra působila jedinečně česky, ale zároveň si zachovala své globální kouzlo.

Send email
More posts by Lukáš Novák
undefined is not available in your country. Please try:
High Stakes Chess Match of Poker: Ausmus vs. Mohamed
2024-06-06

High Stakes Chess Match of Poker: Ausmus vs. Mohamed

Zprávy