Zprávy

September 22, 2021

Recenze Extreme Texas Hold'em (Evolution Gaming).

Lukáš Novák
WriterLukáš NovákWriter

Evolution Gaming znovu pozvala jednu z nejpopulárnějších pokerových her, aby ozdobila online kasina. Nejnovější verze, „Extreme Texas Hold'em“, kombinuje aspekty Casino Hold'em a Ultimate Texas Hold'em a zvyšuje sázky ještě výše. V této hře hráči sázejí proti domu. Extreme Texas Hold'em dosahuje dokonalé rovnováhy mezi jednoduchou hrou pro začátečníky a dostatečně rychlou pro zkušené hráče. Získejte všechny podrobnosti potřebné k tomu, abyste si hru užili v následujících částech. 

Recenze Extreme Texas Hold'em (Evolution Gaming).

Popis hry

Možnosti sázení v Extreme Texas Hold'em otevřít s povinnou sázkou Ante Bet. Pokud chcete rozložit své riziko a mít dostatečný zůstatek ve svém bankrollu, dealer vám umožní přidat vedlejší sázku. Stejně jako v původní hře dealer zahájí hru rozdáním dvou karet lícem dolů sobě a dvou karet lícem nahoru hráčům. Jakmile hráči uvidí své karty, mohou se rozhodnout složit nebo zdvojnásobit sázku ante. Hráči, kteří umístili vedlejší sázky a rozhodli se složit karty, nyní musí počkat, až hra skončí, aby se vyrovnali.

Hra pokračuje tím, že dealer rozdává tři karty lícem nahoru. Hráči nyní musí složit karty nebo vsadit jinou sázku rovnající se sázce ante. Pokud každý hráč nesloží karty, krupiér pak odkryje své karty poslední kartou lícem nahoru. Se všemi zobrazenými kartami lze porovnat sílu každé kombinace a vybrat vítěze. 

Nejlepší Five Side Bet v Extreme Texas Hold'em

Na začátku hry mohou hráči podat vedlejší sázku, jejíž výsledek není ovlivněn jejich primární sázkou. Vedlejší sázku lze podat pouze po položení sázky Ante a platba je možná až po skončení hry. Vedlejší sázka zahrnuje hráče, kteří předpovídají svou nejlepší kombinaci se dvěma rozdanými kartami a třemi společnými kartami. Chcete-li vyhrát, musíte správně získat tři nebo více z pěti karet. 

Rozsah velikosti sázky

Extreme Texas Hold'em má širokou škálu velikostí sázek, takže je to dobrá hra pro začátečníky i zkušené hráče. Nejmenší povolená sázka je 0,50 $, zatímco maximální sázka je 5000,00 $ 

Výplaty

Tato hra má bohaté výplaty za vítězné kombinace. Zde je přehled výplatního poměru v každém možném výsledku v sázce ante:

 • Royal Flush – 500:1
 • Straight Flush - 50:1
 • Čtyřka -10:1
 • Plný dům - 3:1
 • Flush - 1,5:1
 • Rovně -1:1

Vedlejší sázka slouží především k pojištění. Proto má o něco nižší výplaty. Níže uvedený seznam obsahuje nástin výplatního poměru každého možného výsledku ve vedlejší sázce:

 • Royal Flush - 50:1
 • Straight Flush - 40:1
 • Čtyři z toho - 30:1
 • Plný dům - 8:1
 • Flush - 7:1
 • Rovně - 4:1
 • Trojice - 3:1

Hrací prostředí

Extreme Texas Hold'em je nastaven jako živá hra. Jako takový existuje živý dealer, který ovládá hru. Po stranách jsou tlačítka pro podávání různých sázek a zcela vlevo tlačítko chatu umožňuje hráčům mluvit přímo s živým dealerem. 

Výrok

Extreme Texas Hold'em je určen pro hraní v dnešní době. Hru můžete otevřít na mobilu, stolní počítač nebo tablet a užívejte si hraní na cestách. Stejně jako všechny ostatní hry vyvinuté společností Evolution, i tato variace Texas Hold'em přichází s nádherným uživatelským rozhraním a citlivými tlačítky pro úpravu velikosti vaší sázky.

About the author
Lukáš Novák
Lukáš Novák
About

Lukáš Novák je poutavá kombinace české historie a vroucí vášně pro hraní. Jako expert na lokalizaci obsahu online kasin se stará o to, aby každá hra působila jedinečně česky, ale zároveň si zachovala své globální kouzlo.

Send email
More posts by Lukáš Novák
undefined is not available in your country. Please try:
Raná dynamika WSOP $25K Fantasy League 2024: Rozvíjející se drama
2024-06-02

Raná dynamika WSOP $25K Fantasy League 2024: Rozvíjející se drama

Zprávy