Zprávy

November 17, 2021

Vše o naklánění v Texas Hold'em

Lukáš Novák
WriterLukáš NovákWriter

Tilt je jednou z nejnákladnějších chyb, kterých se milovníci pokeru Texas Hold'em dopouštějí u stolu, i když se o tom jen zřídka diskutuje.

Vše o naklánění v Texas Hold'em

Můžete se to naučit rozpoznat ve své vlastní hře, stejně jako ve hře soupeře. Jakmile si všimnete, že to začíná, můžete okamžitě podniknout kroky, abyste nepřišli o peníze.

I když nevíte, jak naklonit, abyste generovali peníze, můžete se naučit. Náklon lze použít proti jinému hráči, jakmile si všimnete, že k němu má sklon.

Můžete také zjistit, jak tilt ovlivňuje vaše rozhodnutí, jak mu zabránit a dokonce jak z něj těžit.

Identifikujte to ve své hře

Prvním krokem při řešení náklonu je jeho identifikace ve vlastní hře. Naklonění může nastat okamžitě, ale mnoho hráčů vidí, že se postupem času zvětšuje.

Krátkodobá volatilita nebo smůla u stolu téměř vždy spustí tilt.

Možná jste třikrát prošvihli flush, nebo možná váš soupeř udeřil svou dvououtovou draw, nebo možná opilecká nevraživost u stolu zašla příliš daleko a vy začínáte snít o tom, že mu vrazíte pěstí do obličeje.

Vzpomeňte si, kdy jste se naposledy rozzuřili při hraní Hold'emu. Jaké byly vaše myšlenky v té době? Jaká to byla senzace?

To je pravděpodobně způsob, jakým se budete cítit, jakmile se vaše hra začne naklánět.

Rozpoznání událostí, které jsou v rozporu s vaší racionální hrou pokeru, a rychlé rozpoznání pocitů vzteku nebo podrážděnosti, které mohou vést ke špatnému rozhodování, může ukazovat na sklon.

Vyhýbání se Tilt v Texas Hold'em

Nejlepší způsob, jak se ve hře vyhnout tiltu, je pomocí pochopení možností a pravděpodobnosti a jak matematické pojmy práce Texas Holdem.

Musíte porozumět celkové pravděpodobnosti určitých věcí, které se dějí, abyste nebyli tak naštvaní, když věci nejdou podle vašich představ. Pochopení pravděpodobností a pravděpodobnosti a toho, jak fungují matematické nápady Texas Hold'em, vám pomůže vyhnout se tiltu ve vaší hře a maximalizovat své výhry.

Rozpoznejte náklon svého protivníka

Hráči, kteří jdou na tilt, jsou snadno rozpoznatelní při hraní živého Texas Hold'emu ve fyzickém kasinu nebo pokerovém zařízení.

Tato osoba se může začít chovat divně, projevovat iracionální výbuchy nebo začít hrát každou handu hyperagresivně. Hráči, kteří se naklánějí, se mohou nekontrolovatelně třást, když jsou rozzuřeni. Ti na druhou stranu odmítají s hazardem přestat.

Budou stále dělat špatné úsudky, ale zůstávají neoblomní v tom, aby do karet vnutili svou vůli.

Bez ohledu na to, jak moc se hráč rozzlobí nebo jak moc si myslí, že dokáže vyměnit karty mentální silou, vždy prohraje peníze nakloněním ruky a špatným rozhodnutím při hraní hry.

Při hraní Texas Holdem online, je obtížnější odhalit, když je soupeř napjatý, ale není to nemožné.

About the author
Lukáš Novák
Lukáš Novák
About

Lukáš Novák je poutavá kombinace české historie a vroucí vášně pro hraní. Jako expert na lokalizaci obsahu online kasin se stará o to, aby každá hra působila jedinečně česky, ale zároveň si zachovala své globální kouzlo.

Send email
More posts by Lukáš Novák
undefined is not available in your country. Please try:
Neodolatelný vzestup Texas Hold'em: Globální fenomén
2024-04-09

Neodolatelný vzestup Texas Hold'em: Globální fenomén

Zprávy