Zprávy

May 29, 2024

Zahajte World Series of Poker 2024 událostí #3: $500 No-Limit Hold'em Freezeout

Lukáš Novák
WriterLukáš NovákWriter

Vítejte na elektrizujícím začátku 2024 World Series of Poker, který vám hrdě přináší PokerNews, váš oficiální mediální partner a zdroj živých aktualizací ze všech akcí s náramky. Vzrušení je hmatatelné zde na prestižních Horseshoe a Paříži v Las Vegas, když se připravujeme na zahájení Eventu #3: $500 WSOP Kickoff No-Limit Hold'em Freezeout.

Zahajte World Series of Poker 2024 událostí #3: $500 No-Limit Hold'em Freezeout

Klíčové poznatky:

  • Event #3 označuje začátek WSOP 2024, slibující akční dvoudenní No-Limit Hold'em Freezeout.
  • Pozdní registrace je k dispozici pro 11 úrovní, nabízející flexibilitu pro účastníky, přičemž událost je strukturována tak, aby zahrnovala včasné přestávky a štědrý startovní stack.
  • PokerNews představuje MyStack, revoluční nástroj, který zvyšuje zapojení hráčů tím, že umožňuje živé aktualizace počtu žetonů.

Očekávání na tento zbrusu nový přírůstek do sestavy WSOP dosáhlo horečného bodu. Když stojíme na vrcholu toho, co slibuje monumentální událost, zde je vše, co potřebujete vědět:

Podrobnosti o události:

$500 WSOP Kickoff No-Limit Hold'em Freezeout má začít v 10:00 místního času, pozdní registrace je otevřena až do konce 11. úrovně. Účastníci se mohou těšit na strukturovanou hru s 20minutovými přestávkami naplánovanými na každé čtyři úrovně a zasloužená 75minutová přestávka na večeři na konci 15. úrovně kolem 18:30

Soutěžící začnou se stackem 25 000 žetonů a ponoří se do 22 úrovní 30minutové hry v den 1. Bitva pokračuje v 11 hodin dne 2, kde se pole bude zužovat, dokud nebude korunován šampion.

Vylepšete své zkušenosti s MyStack:

PokerNews s potěšením aktivuje MyStack pro každou událost WSOP, což je funkce, která hráčům umožňuje přímo aktualizovat počet jejich žetonů na našich stránkách s živými zprávami. Tento bezplatný nástroj je k dispozici každému, kdo má účet na PokerNews, a podporuje interaktivnější a poutavější turnajový zážitek.

Co bude dál na WSOP?

  • Vedle Eventu #3 je kalendář WSOP plný akcí, včetně začátku Eventu #4: $1,500 Omaha Hi-Lo 8 or Better ve 14:00
  • Mezi pozoruhodné novinky ze série patří Qui Nguyen vedoucí v Eventu #1: $5,000 Champions Reunion, zatímco Caleb O'Donnell vede žebříček v Eventu #2: $500 Casino Employees No-Limit Hold'em.
  • V $25K Fantasy Draftu Daniel Negreanu získal nejvyšší nabídku 132 $, což podtrhlo soutěživého ducha a vzrušení kolem série.

Jak se World Series of Poker 2024 rozvíjí, PokerNews je vaším neomezeným přístupem do centra dění s komplexním pokrytím, aktualizacemi a postřehy. Ať už se účastníte událostí nebo sledujete dění zpovzdálí, připravte se na nezapomenutelnou pokerovou extravaganci.

About the author
Lukáš Novák
Lukáš Novák
About

Lukáš Novák je poutavá kombinace české historie a vroucí vášně pro hraní. Jako expert na lokalizaci obsahu online kasin se stará o to, aby každá hra působila jedinečně česky, ale zároveň si zachovala své globální kouzlo.

Send email
More posts by Lukáš Novák
undefined is not available in your country. Please try:
Raná dynamika WSOP $25K Fantasy League 2024: Rozvíjející se drama
2024-06-02

Raná dynamika WSOP $25K Fantasy League 2024: Rozvíjející se drama

Zprávy